Potrącenie nastolatki na przejściu dla pieszych

poniedziałek, 4 grudnia 2017 r., 11:37
fot. archiwum

Do szpitala z urazem głowy przewieziona została 15-letnia dziewczyna, którą w piątkowy wieczór potrącono na przejściu dla pieszych w Hopowie.

Do zdarzenia doszło w piątek, 1 grudnia około godz. 18.45 w Hopowie.

- Kierująca pojazdem marki subaru kobieta w wieku 43 lat, jadąc w kierunku Żukowa potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 15-letnią dziewczynę - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Nastolatka trafiła do szpitala z urazem głowy. Jak poinformowała Jarosława Krefta, dziewczynka szczęśliwie nie odniosła poważniejszych obrażeń.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.