Jedna osoba ranna w wypadku w Połęczynie

wtorek, 5 grudnia 2017 r., 10:03
fot. nadesłane/ OSP Hopowo

51-letni mężczyzna trafił do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło we wtorkowy poranek w Połęczynie. Jego samochód uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło około godz. 8 rano w Połęczynie, na drodze wojewódzkiej nr 224.

- Kierujący samochodem marki suzuki 51-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego jadąc w kierunku Egiertowa na prostym odcinku drogi, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i lewym bokiem samochodu - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Mężczyznę z ogólnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Był trzeźwy, podróżował sam.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.