Mikołaj odwiedził dzieci w Węsiorach

wtorek, 5 grudnia 2017 r., 12:30
fot. nadesłane

W niedzielę, 3 grudnia w Szkole Podstawowej w Węsiorach odbyło się spotkanie z Św. Mikołajem. Przed przybyciem tego wyczekiwanego z utęsknieniem gościa, dzieci z niecierpliwością go wypatrywały, chodziły po korytarzu i spoglądały w kierunku okien, niektóre ubrane w czerwone czapki.

I przyszedł …. po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Św. Mikołaja. Na powitanie Św. Mikołaja dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, a także obiecały ze będą grzeczne i postarają się nie sprawiać kłopotu swoim rodzicom ani nauczycielom. Po takich deklaracjach Św. Mikołaj przystąpił do swojego zadania i obdarował dzieci miłymi, słodkimi upominkami.

Dzieci prezenty od Św. Mikołaja przyjmowały z wypiekami na twarzy i z nieskrywaną radością. Kiedy Św. Mikołaj zakończył swoją misję pożegnał się, mówiąc, że czekają na niego jeszcze w wielu miejscach, więc musi się śpieszyć, żeby wszędzie zdążyć. Na spotkaniu z Św. Mikołajem swoją obecnością zaszczycili wszystkich wójt gminy Sulęczyno Bernard Grucza wraz z małżonką.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy Marii Łukowicz, sołtys Węsior, a jednocześnie radnej Rady Gminy Sulęczyno.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.