Nowy skład opału w Kartuzach - wysoka jakość w atrakcyjnych cenach

wtorek, 5 grudnia 2017 r., 12:39
fot. nadesłane

Szukasz dobrej jakości opału na zimę? Odwiedź nowy skład węgla "Węglopol" na Burchardztwie w Kartuzach. Znajdziesz tam węgiel z polskich kopalni, a także miał, ekogroszek i różne rodzaje drewna. Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nowo otwarty skład węgla "Węglopol" w Kartuzach to miejsce, w którym kupisz węgiel i opał najwyższej jakości. W ofercie składu znaleźć można m.in. węgiel typu orzech, ekogroszek, miał i koks. Można nabyć go luzem bądź w workach. Co ważne, wszystkie typy wymienionego opału pochodzą z polskich kopalni, co właściciel potwierdzić może odpowiednimi dokumentami.

- Mamy w naszej ofercie tylko i wyłącznie opał pochodzący z polskich kopalni. Na dowód tego możemy klientowi okazać kartę produktu. Węgiel z polskich kopalni jest znacznie lepszej jakości - nie kopci, ma niższą zawartość siarki, pozostawia małe ilości popiołu i nie zawiera kamieni. Jest czysty, pozbawiony miału. Polski węgiel jest na kopalniach odsiarczany, przepuszczany przez ciężką wodę nie zawiera śmieci i kamieni - podkreśla Mateusz Fotujma ze składu "Węglopol".

- Sam przez sześć lat pracowałem w górnictwie. Wiem, że wiele składów chwali się tym, że posiada w swojej ofercie ofercie polski węgiel, a w rzeczywistości jest on importowany - dodaje pan Mateusz.

Promocja

W związku z uruchomieniem składu na nowych klientów czekają atrakcyjne rabaty. Za węgiel typu orzech z kopalni Ziemowit już przy zakupie tony zyskamy 50 zł rabatu. Zniżka w tej samej wysokości obowiązuje na zakup pozostałego opał w ilości powyżej 3 ton i więcej.

Darmowa dostawa

Co ważne, Węglopol oferuje darmową dostawę opału do domu w rejonie do 20 km od Kartuz, w przypadku większych odległości naliczana jest opłata w wysokości 1 zł od kilometra.

Osoby, które nie mogą ze względów zdrowotnych bądź z braku wolnej chwili nie mogą same wnieść opału mogą skorzystać z pomocy dostawcy. Węgiel zostanie wniesiony bądź wrzucony w odpowiednie miejsce przy opłacie 20 zł za tonę.

Informacje o aktualnych promocjach i asortymencie znaleźć można na profilu składu na facebooku - facebook.com/SkladopaluWeglopol.

Skład węgla "Węglopol"
Burchardztwo 180E
tel. 791 064 883

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8-17
sobota 8-15

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.