Mistrzowie parkowania w akcji. "Z taką bezczelnością jeszcze się nie spotkałam"

środa, 6 grudnia 2017 r., 10:35
fot. nadesłane

Za sprawą naszych Czytelników po raz kolejny wracamy do tematu mistrzów parkowania. W tej odsłonie prezentujemy głównie parkujących na dwóch miejscach parkingowych oraz tradycyjnie już na chodnikach.

Nasi Czytelnicy po raz kolejny udowadniają, że prawdziwych "mistrzów parkowania" można spotkać na każdej można spotkać na praktycznie każdej uliczce i parkingu. A o tym, że takie parkowanie utrudnia poruszania się zarówno pieszym, jak i kierowcom, świadczą często nadsyłane do naszej redakcji zdjęcia Czytelników, którzy chcą walczyć z takim zachowaniem.

Co więcej, jak informują nasi Czytelnicy, "mistrzowie parkowania" lekceważą prośby innych kierowców o przeparkowanie samochodu.

- Z taką bezczelnością jeszcze się nie spotkałam. W sobotę, 25 listopada koło godz. 8.30 wybrałam się na zakupy do sierakowickiej Biedronki. Zważywszy na godzinę nie bardzo liczyłam, że uda mi się "upolować wolne miejsce" na dolnym parkingu, ale postanowiłam spróbować. Wjeżdżam na parking rozglądam się i widzę, że w drugim rzędzie jest trochę miejsca. Stoją tam dwa samochody. Podjeżdżam... Ze srebrnej skody wychodzi Pani, widząc, że zaparkowała swój pojazd na dwóch miejscach (i niestety nie dam rady się tam zmieścić) próbuję jej uświadomić, iż źle zaparkowała i powinna przestawić samochód - opowiada nasza Czytelniczka.

- Gestykulując pokazałam, że się nie zmieszczę Pani na mnie spojrzała, potem na swój samochód i ruszyła przed siebie. Uchyliłam więc okno kolejny raz powiedziałam, że zaparkowała na dwóch miejscach i poprosiłam by przestawiła samochód - Pani ponownie spojrzała na mnie i na swój samochód następnie wymownie machnęła ręką i poszła ... prawdopodobnie na zakupy. Nie spotkałam się jeszcze z taką arogancją. Kolejnym razem wezwę policję - kontynuuje.

Na podobne sytuacje trafiło z pewnością także wielu z Was. Jeśli macie zdjęcia obrazujące "pomysłowość" kierowców, prześlijcie je do nas. Opublikujemy wszystkie!

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.