Mikołaj spotkał się z milusińskimi w Kartuzach - były prezenty tańce i niespodzianki

środa, 6 grudnia 2017 r., 20:38
fot. MD-Z

W środowe popołudnie do Kartuskiego Centrum Kultury przybył wyjątkowy gość, na którego dzieci czekają cały rok. Na spotkanie z nim licznie przybyli najmłodsi mieszkańcy gminy Kartuzy. Święty Mikołaj nie zawiódł przywiózł z sobą wór podarków i niespodzianek.

Spotkanie z Mikołajem w Kartuzach początkowo miało się odbyć w Parku Solidarności, jednak z uwagi na deszczową, dość kapryśną aurę przeniesiono je do Kartuskiego Centrum Kultury. Punktualnie o godz. 14 nowoczesną wersją sań Mikołaj zajechał pod budynek KCK. W środku dla najmłodszych czekała masa niespodzianek i atrakcji. Słodkimi upominkami dzieci częstował wiceburmistrz Wojciech Jaworowski, a także Aleksandra Maciborska-Pytka, dyrektor KCK.

Mikołaj zapraszał dzieci do konkursów i tańców. Wszystkich nagradzał upominkami i słodkościami. Dla dzieci przygotowano też wyjątkową niespodziankę - otrzymały lody.

Zabawa w centrum trwała do późnego popołudnia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.