Chmielno. Dzieci tłumnie przybyły na spotkanie z Mikołajem

czwartek, 7 grudnia 2017 r., 14:51
fot. MD-Z

Tańce z Mikołajem, zdobienie pierniczków, fotobudka, kiermasz ozdób, maraton gier planszowych, fabryka maskotek - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na najmłodszych w ośrodku kultury w Chmielnie. W środowe popołudnie odbyło się tam II Chmieleńskie Spotkanie z Mikołajem.

Tłumy najmłodszych mieszkańców gminy Chmielno przybyły w środę do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji na wyjątkową zabawę mikołajkową. Organizatorzy zadbali o to, by atrakcji nie zabrakło dla nikogo.

Dzieci, którym w tym roku nie udało się zrealizować w stu procentach planu bycia grzecznym, mogły skorzystać z maszyny do niszczenia złych uczynków. I w ten sposób sprawić, że Mikołaj zapomni o ich przewinieniach. Amatorzy słodkości mogli sami ozdobić pyszne pierniczki. Na dzieci czekały takie atrakcje jak malowanie twarzy i fotobudka.

Spotkanie w GOK-u było też okazją do tego, by napisać list do Mikołaja i wrzucić go do specjalnie przygotowanej w tym celu skrzynki.

Mikołajkowej zabawie towarzyszyła wyjątkowa akcja. W Fabryce Zabawek Św. Mikołaja chętni mogli samodzielnie uszyć pluszaki dla podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Nad przygotowaniem tych wyjątkowych upominków czuwała Fundacja "Zdrowie na końskim grzbiecie".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.