Koncert kolęd zespołu Mazowsze w Borowie!

piątek, 8 grudnia 2017 r., 15:37
fot. archiwum/L.T.

W niedzielę, 17 grudnia o godz. 11. w kościele pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Borowie odbędzie się koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca ,,Mazowsze’’ pod dyrekcją Jacka Bonieckiego. Na ten wyjątkowy koncert kolęd zaprasza proboszcz parafii ks. Michał Mazurek.

O godz. 11. zostanie odprawiona msza święta z oprawą muzyczną zespołu ,,Mazowsze’’, a bezpośrednio po Mmszy świętej koncert kolęd.

To wielkie wydarzenie kulturalne odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Kartuzach, gminie Kartuzy oraz pomocy prywatnych sponsorów i rad sołeckich z tutejszej parafii.

Wstęp wolny.

nadesłane/Adam Okrój

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.