Koncert "Dzieci - Dzieciom" w Dwójce w Kartuzach. Uczniowie wystąpili na rzecz potrzebujących kolegów

sobota, 9 grudnia 2017 r., 00:01
fot. MD-Z

Świąteczny koncert "Dzieci dzieciom" przyciągnął w piątkowy wieczór tłumy rodziców, sympatyków i przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 2 w Kartuzach. Zgodnie z doroczną tradycją odbyła się tam wyjątkowa impreza charytatywna, z której dochód przeznaczony jest na potrzebujące dzieci.

Świąteczna atmosfera w piątek wieczorem zapanowała wewnątrz murów Szkoły Podstawowej nr 2 w Kartuzach. Wszystko za sprawą koncertu "Dzieci-Dzieciom", który zorganizowano tam już po raz siedemnasty.

Na scenie prezentowali się uczniowie z wszystkich klas Dwójki. Śpiewali, tańczyli zachwycając swoimi występami rodziców i wszystkich przybyłych gości. "Dzieci-Dzieciom" to impreza, której przyświeca wyjątkowy cel - pomoc potrzebującym uczniom szkoły. Dochód z niej przeznaczony zostanie na zakup świątecznych paczek dla dzieci.

Koncertowi towarzyszył kiermasz. Na licznych stoiska można było nabyć piękne, wykonane przez uczniów ozdoby i dekoracje świąteczne. Publiczność, która "nakarmiła ducha" podziwiając występy uczniów, potem mogła zadbać również o ciało - posilając się słodkościami w kawiarence.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.