Pałubice. Daewoo uderzyło w drzewo - ranny kierowca

niedziela, 10 grudnia 2017 r., 12:13
fot. AL

Śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala kierujący daewoo po tym, jak wpadł w poślizg i bokiem pojazdu uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek w Pałubicach (gm. Sierakowice).

Do zdarzenia doszło około godziny 10.30 na drodze wojewódzkiej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący daewoo 20-letni mężczyzna najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, wpadł w poślizg, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i lewym bokiem samochodu uderzył w drzewo.

Kierowca śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala. Podróżował sam.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, JRG Kartuzy, zespół ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.