Jedna osoba ranna w wypadku w Węsiorach

poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., 11:44
fot. nadesłane/Łukasz Zasada

Młody mężczyzna ucierpiał w wypadku, do którego doszło w poniedziałkowy poranek na trasie Węsiory-Sulęczyno. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano, około godz. 7.30 w Węsiorach.

- 20-letni mężczyzna kierujący nissanem almerą jadąc w kierunku Sulęczyna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z seatem toledo - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zdarzenia 20-letni kierowca seata został przewieziony do szpitala. Kierowcy nissana nic się nie stało. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.