Canicross w Sierakowicach! Zapisz się i przyjdź na trening!

wtorek, 12 grudnia 2017 r., 15:21
fot. nadesłane

Lubisz biegać? Kochasz psy? Ta dyscyplina jest właśnie dla Ciebie! Mowa oczywiście o canicrossie, a więc bieganiu z psem. Tej aktywności będzie mógł spróbować już w sobotę w Sierakowicach! Zapisz się i dołącz do grupy!

Canicross to forma aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, łącząca wysiłek fizyczny z formą dogoterapii. Polega na pokonaniu trasy w terenie z psem przypiętym do uczestnika za pomocą linki z amortyzatorem. Psy zaprzęgowe czują naturalną potrzebę biegania i bardzo dobrze współpracują z człowiekiem.

Teraz masz okazję spróbować tej aktywności w Sierakowicach. Trening canicrosssu odbędzie się już w najbliższą sobotę, o godzinie 11. Start Janowo 26/k. Sierakowic.

Liczba miejsc ograniczona. Koszt udziału w treningu to 40 zł. Trasa będzie liczyła około sześciu kilometrów. Zapisz się i dołącz do grupy! Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu - 883-785-793 (Anna Klasa).

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.