Kobysewo. Zderzenie trzech aut - passat dachował

wtorek, 12 grudnia 2017 r., 16:26
fot. AL

Do groźnie wyglądającego zdarzenia, doszło we wtorkowe popołudnie w Kobysewie. Wskutek zderzenia trzech pojazdów, w wyniku czego jeden z nich dachował, szczęśliwie nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.30 na drodze wojewódzkiej. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący VW Passatem wyjeżdżając ze stacji, uderzył w jadącego od Kartuz w kierunku Przodkowa seata, którym kierowała kobieta. Seata siłą uderzenia obróciło o 180 stopni i wyrzuciło na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym od Przodkowa VW Passata, wskutek czego ten dachował.

Szczęśliwie całe zajście zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach. Żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Przodkowo i JRG Kartuzy.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.