Glincz. Akcja charytatywna dla dzieci z gdańskiego hospicjum

wtorek, 12 grudnia 2017 r., 18:00
fot. nadesłane

W listopadzie w Szkole Podstawowej im. Remusa w Glinczu upłynął pod hasłem "I Ty zostań św. Mikołajem". Dzieci wraz ze swoimi rodzicami przynosiły "dary serca" w postaci pluszowych maskotek, które miały sprawić choć troszkę radości dzieciom z Pomorskiego Hospicjum Dla Dzieci w Gdańsku.

6 grudnia w mikołajki pomysłodawczyni akcji charytatywnej Anna Pajewska udała się do hospicjum i wszystkie prezenty przekazała prezes Małgorzacie Bałkowskiej, która nie ukrywała wzruszenia, że tak małe dzieci myślą i dbają o innych, zarazem podziękowała wszystkim dzieciom o wielkim sercu za tak wspaniałe dary.

Anna Pajewska również dziękuje wszystkim osobom, które wsparły jej akcję charytatywną "I Ty zostań św. Mikołajem", a także za okazanie wielkiego serca w tym cudownym okresie przedświątecznym i wywołanie uśmiechu na twarzach dzieci z hospicjum.

nadesłane/SP Glincz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.