Mikołajkowe upominki dla dzieci z Sulęczyna

środa, 13 grudnia 2017 r., 08:18
fot. nadesłane

W Mikołajki, a więc 6 grudnia dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sulęczynie oraz miejscowego przedszkola odwiedzili wyjątkowi goście. Dzięki Robertowi Rodzie milusińscy mogli cieszyć się z upominków od Fundacji Invictus.

Założyciel Dariusz Wiechetek oraz prezes Fundacji Invictus Roma Wiechetek przyjechali do Sulęczyna dzięki Robertowi Rodzie, prezesowi Kapeo. Wizyta w Szkole Podstawowej w Sulęczynie oraz miejscowym przedszkolu odbyła się w Mikołajki, a więc goście przybyli do najmłodszych mieszkańców z upominkami. Przebrani w stroje Mikołaja wręczali paczki dzieciom, sprawiając im przeogromną radość.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.