"Tydzień" - posłuchaj i zobacz nowy, klimatyczny klip duetu Sarcast

środa, 13 grudnia 2017 r., 10:44
fot. nadesłane

Sarcast wraca z mocnym uderzeniem. Utworem "Tydzień" promuje nowy album, który ma się ukazać w 2018 roku. Singiel posłuchać można na kanale QueQuality na youtube.

Niezwykle obiecująco zapowiada się nowy album grupy Sarcast. Klimatyczny teledysk, dobry tekst i ciekawa aranżacja budzą apetyt na kolejne kawałki. Prace nad nową płytą trwają, ma ukazać się w 2018 roku.

Klip do singla "Tydzień" po dziesięciu dniach od premiery ma ponad 60 tysięcy wyświetleń na youtubie. Teledysk w całości powstał na Kaszubach, zdjęcia zrobiono w Chmielnie. Klip opowiada historie oparte o relacje damsko-męskie i dwa możliwe scenariusze wyjazdu "gdzieś" na tytułowy "Tydzień". Autorem zdjęć jest Kacper Sowiński.

Sarcast ma na swoim koncie świetnie przyjęty przez słuchaczy i recenzentów album "Syn Słońca", który ukazał się w czerwcu 2015 roku, kilka miesięcy później kartuscy muzycy wydali jego instrumentalną wersję.

MD-Z
Info: Sarcast

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.