Gmina Sierakowice. Prokuratura bada śmierć 58-letniej kobiety

środa, 13 grudnia 2017 r., 13:21
fot. archiwum

Prokuratura rejonowa w Kartuzach bada okoliczności śmierci 58-letniej mieszkanki gminy Sierakowice. Wskutek nieszczęśliwego wypadku kobieta wpadła do stawu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 11 grudnia w Sosnowej Górze na terenie gminy Sierakowice. Najprawdopodobniej wskutek nieszczęśliwego wypadku 58-letnia kobieta wpadła do stawu. Po tym, jak udało się wyciągnąć ją z wody podjęto reanimację.

- Funkcje życiowe udało się przywrócić, niestety kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala. Badamy okoliczności tego zdarzenia. Planujemy przeprowadzenie sekcji zwłok - informuje prokurator Anna Grzech z prokuratury rejonowej w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.