Działaj z nami Seniorami - projekt Kartuskiego Stowarzyszenia Karta

czwartek, 14 grudnia 2017 r., 10:33
fot. nadesłane

Do końca listopada trwał projekt Kartuskiego Stowarzyszenia Karta, który miał na celu sportową aktywizację seniorów. W ramach zajęć mieszkańcy mieli okazję skorzystać z ćwiczeń rehabilitacyjnych czy basenu.

Działaj z nami Seniorami - pod takim hasłem odbyła się druga edycja projektu realizowanego przez Kartuskiego Stowarzyszenie Karta, a dofinansowane przez gminę Kartuzy. Realizacja zadania trwała dwa miesiące.

- W ramach zaplanowanych działań seniorzy działający w stowarzyszeniu grupa około 30 osób miała możliwość korzystania z zajęć aktywizujących w Centrum
Olimp w Kartuzach, gdzie zapewniono im wszechstronną rehabilitacje grupową oraz zajęcia na basenie w Hotelu Miłosz - podaje Kartuskie Stowarzyszenie Karta.

Ponadto seniorzy wzięli udział w wykładach dotyczących między innymi zdrowego odżywiania czy spotkali się z diabetologiem. Zwieńczeniem projektu było zwiedzanie Muzeum II Światowej w Gdańsku.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.