Uczniowie przodkowskiego ZSP na Dniu Programisty

czwartek, 14 grudnia 2017 r., 22:25
fot. nadesłane

We wtorek uczniowie klasy II i III technik informatyk mieli okazję zobaczyć jak wygląda praca programisty w firmie Kainos Gdańsk. Dzięki uprzejmości Mileny Cyganowskiej z tej firmy zobaczyli jak pracują programiści, jakie są możliwości zatrudnienia absolwentów technikum oraz jak wygląda dalsza ścieżka rozwoju zawodowego pracowników.

Oprócz fachowej wiedzy teoretycznej, młodzież pracowała również warsztatowo. Celem pracy grupowej było zjednoczenie całego zespołu do wykonania zadania bezpośrednio dla klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mieliśmy przyjemność uczestniczyć w profesjonalnie przygotowanych zajęciach dla naszych informatyków, przyszłych programistów.

Polskie biuro Kainos powstało wiosną 2007 roku. Obecnie zatrudnionych jest ponad 230 osób z powodzeniem realizując projekty dla klientów z Wielkiej Brytanii oraz USA. Zadania, których podejmują się zespoły, mają realny wpływ na życie tysięcy ludzi. Od usprawniania procesów biznesowych wielkich korporacji, przez pracę dla sektora finansowego, publicznego i administracji rządowej, aż po służbę zdrowia.

nadesłane/ZSP w Przodkowie
oprac. L.T.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.