Chwaszczyno. Zderzenie dwóch ciężarówek - jedna osoba w szpitalu

piątek, 15 grudnia 2017 r., 09:51
fot. internet/OSP Chwaszczyno

59-letni mężczyzna trafił w czwartek do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w godzinach rannych w Chwaszczynie. Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 9.30 w Chwaszczynie na ul. Leśnej.

- Kierujący samochodem ciężarowym marki Man 59-letni mieszkaniec Sopotu jechał ulicą Leśną w kierunku drogi krajowej K-20. Było ślisko. Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego uderzył bocznie w naczepę pojazdu marki volvo, którym kierował 23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W wyniku zderzenia, kierujący manem 59-latek z urazem nogi został przewieziony do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.