Kartuzy. 20-latek z narkotykami zatrzymany przez policję

piątek, 15 grudnia 2017 r., 11:32
fot. archiwum

Kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności grozi dwudziestolatkowi, którego w czwartkowy wieczór zatrzymali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, Mężczyzna miał przy sobie dwa zawiniątka z narkotykami.

W czwartek przed godziną 23 przy ul. Kościerskiej w Kartuzach policjanci przeprowadzili kontrolę samochodu marki audi. Siedziała w nim trójka młodych ludzi. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło nerwowe zachowanie pasażera. Okazało się, że w kieszeni miał dwa zawiniątka z zielonym suszem oraz elektroniczną wagę. Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczony przez policjantów susz to marihuana.

20-letni mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Jeszcze w piątek śledczy przedstawią mu zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.