Fizjoterapia w Centrum Medycznym Kaszuby - nowy dział przy ul. Mściwoja II

niedziela, 17 grudnia 2017 r., 12:06
fot. MD-Z

W przychodni przy ul. Mściwoja II 9 otwarto nowy dział fizjoterapii. Ultradźwięki, drenaż limfatyczny, hydroterapia, laseroterapia, krioterapia, rehabilitacja pourazowa i masaże lecznicze - to niektóre z nowych zabiegów, z jakich skorzystać mogą pacjenci Centrum Medycznego Kaszuby.

NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby poszerza swoją ofertę o świadczenia z zakresu fizjoterapii. Nowy dział znajduje się w piwnicznej części budynku przychodni CM Kaszuby przy ul. Mściwoja II 9. Powstały tam jasne, przestronne, gabinety i sale do ćwiczeń, a także szatnie i sanitariaty. Wszystko przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.Na pacjentów czekają doskonali specjaliści z zakresu fizjoterapii.

W Centrum Medycznym Kaszuby skorzystać można z zabiegów z zakresu fizjoterapii takich jak: ultradźwięki, elektroterapia, hydroterapia, laseroterapia, magnetoterapia, światłolecznictwo, krioterapia. Przychodnia realizuje również zabiegi kinezyterapii - rehabilitację pourazową, ortopedyczną, neurologiczną, a także uroginekologiczną i kinesiotaping. Kinezyterapia ma na celu stymulowanie, łagodzenie bólów oraz obrzęków.

W przychodni przy ul. Mściwoja skorzystać można też z drenażu limfatycznego przyrządowego. W placówce na os. Wybickiego 3A dostępny jest jedynie sprzęt do kończyn górnych, na Mściwoja będzie można wykonać zabiegi na ręce i nogi.

W przychodni na Mściwoja II znajduje się też gabinet masażu. Można tam skorzystać z takich zabiegów jak masaż leczniczy, klasyczny, tkanek głębokich i limfatyczny. W ofercie znaleźć można także masaże stóp z akupresurą. Jest też możliwość skorzystania z terapii napięciowych bólów głowy oraz masażu wirowego całościowego - co jest niespotykane w ofertach innych gabinetów fizjoterapii.

Obecnie zabiegi świadczone w dziale fizjoterapii w przychodni przy ul. Mściwoja II 9 nie są refundowane przez NFZ, jednak ich ceny są bardzo przystępne. NZOZ Centrum Medyczne Kaszuby przygotowało specjalny promocyjny pakiet cenowy dla pacjentów zapisanych do tutejszego Zakładu, chcących skorzystać z zabiegów fizjoterapii (rabat na odpłatne zabiegi nawet do 70%) co istotne, umawiając się na zabiegi nie będziemy musieli czekać w kolejce przez kilka miesięcy.

Szczegółowe informacje uzyskać można na stronie internetowej centrum www.cmk.pl lub na profilu placówki na facebooku.

Na zabiegi fizjoterapeutyczne w przychodni przy ul. Mściwoja II 9 można się zarejestrować pod nr tel. 58 694 99 80.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.