Santa Run w Kartuzach - setki mikołajów wystartowały w największym świątecznym biegu na Pomorzu

niedziela, 17 grudnia 2017 r., 21:39
fot. MD-Z

Około 800 mikołajów, choinek, reniferów, bałwanków, śnieżynek, a nawet prezent, m&m'sy i minionki wystartowały w Santa Run, który w niedzielę odbył się w Kartuzach. Zawodnicy pokonali ulicami miasta dystans około siedmiu kilometrów.

Już po raz drugi, przy okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia, zorganizowano w Kartuzach świąteczny bieg. Impreza odbyła się w ramach III Mikołajkowego Festiwalu Zdrowia. Na listach startowych w Santa Run widniało ponad 900 nazwisk, do mety dobiegło 792 zawodników.

- Impreza naprawdę na bardzo wysokim poziomie, było mega. Bardzo fajnie, że tyle osób się przebrało i to naprawdę z fantazją. Dzięki temu atmosfera była jeszcze lepsza. Startowałam po raz drugi, za rok na pewno też pobiegnę - mówiła jedna z uczestniczek.

Wyniki open mężczyźni:
1. miejsce - Emil Dobrowolski
2. miejsce - Łukasz Kujawski
3. miejsce - Piotr Pobłocki

Wyniki open kobiety:
1. miejsce - Dominika Nowakowska
2. miejsce - Kamila Pobłocka-Dobrowolska
3. miejsce - Gosiunia Pazda-Pozorska

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.