Santa Run - dzieci goniły bałwnka, mikołaja i renifera

poniedziałek, 18 grudnia 2017 r., 12:32
fot. MD-Z

Mikołajkowemu Festiwalowi Zdrowia i biegowi głównemu Santa Run towarzyszyły również biegi dla najmłodszych. Dzieci startowały w sześciu kategoriach wiekowych.

Około 300 dzieci wystartowało w biegach towarzyszących Santa Run podczas Mikołajkowego Festiwalu Zdrowia. Przedszkolaki ruszyły w pogoń za bałwankiem i pokonały dystans 300 metrów. Dzieci z klas I-III szkół podstawowych miały do pokonania 600 metrów i podążały za mikołajem, natomiast uczniowie klas IV-VI pędzili za reniferem na dystansie 900 metrów.

- Bardzo się cieszę, że wystartowałem w biegu. Dlaczego wziąłem udział w biegu? Dla przyjemności. To moje trzecie zawody i biegło się fajnie, ale potem byłem zmęczony - opowiadał ośmioletni Tomek, uczestnik pogoni za mikołajem.

Wszystkie dzieci startujące w biegu otrzymały pamiątkowe medale i słodkie upominki.
Zdjęcia z biegu głównego znaleźć można tutaj.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.