Bardzo dobry występ Raduni Stężyca rocznik 2008 w silnie obsadzonym turnieju w Pruszczu Gdańskim

poniedziałek, 18 grudnia 2017 r., 14:04
fot. nadesłane

Bardzo dobry występ zaliczyli piłkarze Raduni Stężyca z rocznika 2008 w silnie obsadzonym turnieju piłkarskim Piłeczka Cup 2017 w Pruszczu Gdańskim.

Zawodnicy Raduni rywalizowali w grupie A, gdzie na inaugurację pokonali KS Zalew Frombork 1:0, następnie zremisowali z Czarnymi Pruszcz Gdański 1:1. W kolejnym spotkaniu po znakomitym meczu wygrali z AS Piłeczka Pruszcz Gdański 3:1, by w następnym spotkaniu doznać jedynej porażki w całym turnieju z Lechią Gdańsk II 2:0.

W ostatnim meczu grupowym Raduniacy z wygrali z AS Ostróda 2:0 zajmując II miejsce w grupie A. W meczu o miejsce III w regulaminowym czasie gry zremisowali z UKS Jedynka Reda 1:1 ale w rzutach karnych minimalnie ulegli swoim rówieśnikom z Rady zajmując ostatecznie IV miejsce.

Najlepszym piłkarzem Raduni w tym turnieju został wybrany Wiktor Naczk, który strzelił w rozgrywkach 5 bramek, tyle samo co jeden z piłkarzy Lechii Gdańsk, a tytuł króla strzelców na korzyść piłkarza Lechii został rozstrzygnięty dopiero w rzutach karnych po zakończeniu turnieju.

Radunia Stężyca w Pruszczu Gdańskim wystąpiła w składzie: Hubert Skorowski, Aleksander Meier, Oliwier Diks, Igor Kukliński, Nikodem Orlikowski, Kacper Kobiela, Wiktor Naczk i Jakub Dułak

nadesłane/Ireneusz Stencel

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.