Wyjątkowe jubilatki w szpitalu w Kartuzach

środa, 20 grudnia 2017 r., 09:14
fot. MD-Z

Agnieszka Laskowska z Tokar w listopadzie skończyła 101 lat, natomiast Agnieszka Daszkowska z Kartuz 31 grudnia świętować będzie 102 urodziny. Obie panie są jednymi z najstarszych mieszkanek powiatu kartuskiego. Obie panie są również pacjentkami oddziału chirurgii Powiatowego Centrum Zdrowia. Z życzeniami dostojne jubilatki odwiedziła starosta Janina Kwiecień.

We wtorek Janina Kwiecień, starosta powiatu kartuskiego odwiedziła najstarsze pacjentki Powiatowego Centrum Zdrowia w Kartuzach.

Pani Agnieszka Daszkowska jest obecnie najprawdopodobniej najstarszą mieszkanką Kartuz. 31 grudnia skończy 102 lata. Dostojna jubilatka obecnie przebywa w kartuskim szpitalu.

Zapytana o receptę na tak piękny wiek jubilatka, powiedziała, że wpływ na to miały praca, spokój i towarzystwo. Podkreśliła, że obecność bliskich jest najważniejsza. Pani Agnieszka wychowała ośmioro dzieci, doczekała się dwanaściorga wnuków i 21 prawnuków.

W Powiatowym Centrum Zdrowia w tym samym czasie przebywała jeszcze jedna wyjątkowa jubilatka. Pani Agnieszka Laskowska z Tokar w listopadzie skończyła 101 lat.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.