Przodkowskie przedszkolaki w Wielkiej Fabryce Elfów

środa, 20 grudnia 2017 r., 15:31
fot. nadesłane

Gdy tylko milusińscy przekroczyli próg, na dzieci czekały Elfy, które opiekowały się nimi podczas całej wizyty, a także oprowadzały je po zakamarkach fabryki. Było spotkanie z Mikołajem, zabawy w domkach elfów i wspólne pieczenie najprawdziwszych świątecznych pierników.

13 grudnia dzieci z klas "0" wyruszyły w podróż do Wielkiej Fabryki Elfów w Gdańsku Wycieczka była świetną okazją do tego, aby poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Na miejscu na dzieci czekały elfy, które opiekowały się nimi podczas całej wizyty w fabryce oraz oprowadzały po jej zakamarkach. Przedszkolaki odwiedziły między innymi klockolandię, biuro świętego Mikołaja oraz napisały do niego list, skakały w dmuchanych domkach elfów, a także wspólnie z nimi piekły najprawdziwsze i najsmaczniejsze pierniki świąteczne.

Przewodnicy zaprezentowali również dzieciom przyprawy pochodzące z różnych rejonów świata, których smak jest tak charakterystyczny zwłaszcza podczas Świąt Bożego Narodzenia.

W końcu nastąpił kulminacyjny moment, podczas którego dzieci wybrały się do domu świętego Mikołaja. Na miejscu czekał już gospodarz tego niezwykłego miejsca i wręczył każdemu dziecku drobny upominek. Przedszkolaki w podziękowaniu zaśpiewały Mikołajowi piosenkę, której nauczyły się specjalnie na to spotkanie.

nadesłane/SP w Przodkowie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.