Klukowa Huta. Zderzenie dwóch pojazdów - trzy osoby w szpitalu

sobota, 23 grudnia 2017 r., 17:44
fot. NL

W sobotnie popołudnie doszło do wypadku w Klukowej Hucie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Wskutek zderzenia ranne zostały trzy osoby.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 15. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierowca hondy nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Hondą podróżowało dwóch młodych mężczyzn w wieku około 20 lat. Podjęli próbę ucieczki. Na łuku drogi ich samochód wyrzuciło na drugi pas ruchu i zderzyli się z samochodem marki dacia jadącym od strony Dąbrowy w kierunku Klukowej Huty. Wskutek zderzenia obu mężczyzn z hondy i kierowcę dacii przewieziono do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.