Samochód wpadł do rowu na trasie Mojusz-Miechucino

poniedziałek, 25 grudnia 2017 r., 11:38
fot. internet/facebook/OSP Miechucino

W wigilijne przedpołudnie strażacy interweniowali w związku ze zdarzeniem, do którego doszło na trasie Mojusz-Miechucino.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem, około godz. 11, na odcinku Miechucino-Mojusz. Samochód marki nissan wjechał tam do rowu. Na szczęście kierowca pojazdu nie odniósł żadnych obrażeń. W związku z wyjątkowo niekorzystną w tym roku świąteczną aurą służby apelują o zachowanie wyjątkowej ostrożności na drogach. W akcji uczestniczyły JRG Kartuzy i OSP Mojusz.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.