Żukowo. Zderzenie trzech pojazdów - poszkodowane dziecko

środa, 27 grudnia 2017 r., 15:50
fot. L.T.

Dziecko trafiło do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie na ulicy Gdyńskiej w Żukowie. Zderzyły się tam do trzy samochody.

Do zdarzenia doszło około godziny 14. na ulicy Gdyńskiej w Żukowie w rejonie wiaduktu. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierująca oplem zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Zatrzymała się także jadąca za nią kolejna "osobówka". Kierujący dostawczym mercedesem, jadący jako trzeci, nie zdążył wyhamować, uderzając w opla, a ten siłą uderzenia uderzył w tył poprzedzającego go opla.

Wskutek zdarzenia poszkodowana została dziewczynka.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL, L.T.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.