Lniska. Czołowo-boczne zderzenie opla z peugeotem

czwartek, 28 grudnia 2017 r., 21:35
fot. AL

Cztery osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy wieczór na K7 w miejscowości Lniska. Na łuku drogi czołowo-bocznie zderzył się tam opel z peugeotem.

Do zdarzenia doszło po godzinie 20.

- Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem 39-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuki drogi wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie bokiem pojazdu uderzył w jadącego z naprzeciwka peugeota - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, asp. Jarosława Krefta.

Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały cztery osoby, pasażerowie peugeota - dzieci w wieku 4, 10 i 13 lat oraz 41-letnia kobieta.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.