Leźno. 51-latka potrącona na przejściu dla pieszych - w akcji LPR

piątek, 29 grudnia 2017 r., 11:07
fot. nadesłane/portal maszyny.pl

51-letnia kobieta śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala po tym jak została potrącona przez hyundaia. Do zdarzenia doszło w piątkowy poranek na trasie Leźno-Pępowo.

Zgłoszenie o wypadku służby otrzymały około godziny 7.20. na Alei Lipowej w Leźnie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że 51-letnia kobieta przechodząc przez przejście dla pieszych została potrącona przez hyundaia, którym kierował 34-latek. Mężczyzna twierdził, że nie zauważył kobiety. Piesza z licznymi obrażeniami śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala - informuje asp. Jarosława Krefta, rzecznik kartuskiej policji.

W tym samym czasie służby interweniowały też w Żukowie w rejonie ronda. Tam kierujący oplem 55-letni mężczyzna jadąc od strony Gdańsku nie zauważył przechodzących przez jezdnię dwoje 17-latków, wskutek czego doszło do potrącenia. Szczęśliwie nastolatkowie nie odnieśli żadnych obrażeń i nie wymagali hospitalizacji. Kierujący oplem został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł.

Zdjęcia z wypadku w Leźnie dzięki uprzejmości portalu maszyny.pl

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.