Kiełpino. Dachowanie podczas wyprzedzania

piątek, 29 grudnia 2017 r., 20:08
fot. AL

W piątkowy wieczór służby interweniowały na trasie Mezowo-Kiełpino, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ford podczas wyprzedzania dachował na poboczu.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.30 na trasie Kiełpino-Mezowo. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca fiatem chciała podjąć manewr skrętu w lewo. Kierujący fordem, jadąc za nią, podjął z kolei manewr wyprzedzania, wskutek czego dachował na poboczu. Szczegółowe okoliczności i przyczyna wypadku wciąż jest przedmiotem ustaleń śledczych.

W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Dzierżążno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.