Tak w Kartuzach powitano Nowy Rok 2018!

poniedziałek, 1 stycznia 2018 r., 01:04
fot. BK

Jak co roku mieszkańcy Kartuz wspólnie powitali nowy rok. Pod niebem roziskrzonym od fajerwerków z radością i uśmiechem wkroczyli w 2018 rok. W Parku Solidarności bawiło się wspólnie kilkaset osób.

Zgodnie z coroczną tradycją mieszkańcy stolicy Kaszub wspólnie powitali kolejny rok. Wspólna zabawa w Parku Solidarności rozpoczęła się już o 23. Mimo padającego deszczu, z każdą chwilą bliżej północy, rósł zebrany tam tłum. Do zabawy najpierw przygrywał DJ, później na scenie pojawił się zespół 2 Magic.

Burmistrz Mieczysław Gołuński złożył wszystkim zebranym najlepsze noworoczne życzenia. Nie omieszkał też pochwalić się rekordowym budżetem gminy.

- Mamy 2018 rok. Budżet będzie wynosił 218 milionów złotych. To dla was mieszkańcy - mówił Mieczysław Gołuński.

Punktualnie o północy niebo rozświetliły setki sztucznych ogni.

Mieszkańcy w szampańskich nastrojach rozeszli się do domów, by dalej fetować rozpoczęcie nowego roku.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.