Jak tanio wypożyczyć samochód?

wtorek, 2 stycznia 2018 r., 09:20
fot. nadesłane

Wypożyczenie samochodu przez wiele osób jest postrzegane jako usługa wyłącznie dla bogatych osób. W rzeczywistości może pozwolić sobie na nią nawet przeciętny Kowalski. Jak tanio wypożyczyć auto? Gdzie szukać wypożyczalni z rozbudowaną ofertą?

Wypożyczalnia samochodów bez kruczków w umowie

Jeżeli chce się wypożyczyć samochód w atrakcyjnej cenie, najpierw powinno się dokładnie zapoznać z regulaminem wypożyczalni. W wielu z nich opłata za wynajęcie auta jest zachęcająca, jednak każde wypożyczenie pojazdu wiąże się z szeregiem opłat dodatkowych. Wypożyczalnia samochodów Sopot gwarantuje, że jedyną opłatą, jaką poniesie wypożyczający, będzie koszt wynajęcia auta - pozostałe usługi będą bezpłatne. Dotyczy to między innymi darmowego podstawienia auta w wybrane przez klienta miejsce, czy też obsługi 24 godziny na dobę.

W sopockiej wypożyczalni samochodów dostępne są różne modele aut. Klienci mogą wybierać spośród samochodów typu sedan, hatchback i kombi w zależności od swoich potrzeb. Ponadto klienci mogą zdecydować się na pojazdy z silnikiem benzynowym lub diesel, dzięki czemu mają wpływ na koszty podróży. Wynajmujący mają również możliwość wybrania auta SUV lub limuzyny, co przekłada się na komfort podróży i pozwala dopasować poziom udogodnień do wymagań konkretnej osoby.

Co więcej, bez względu na klasę pojazdu, wypożyczalnia samochodów w Sopocie gwarantuje, że w każdym z nich znajdzie się wyposażenie podnoszące komfort kierowcy i pasażerów. W autach dostępne są: klimatyzacja, elektryczne szyby, radio z odtwarzaczem płyt CD, poduszki powietrzne oraz ABS.

Autami z wypożyczalni można podróżować nie tylko po kraju, ale również po państwach należących do Unii Europejskiej, bez konieczności zgłaszania wyjazdu w formie pisemnej. W przypadku wyjazdu poza granice EU konieczne jest złożenie informacji na ten temat na piśmie.

Tanio i bezpiecznie

Samochody wypożyczane w Comfortcar w Sopocie są objęte ubezpieczeniem AC. Dla wynajmujących jest to ważna informacja, gdyż wszystkie szkody na kwotę powyżej 500 zł są pokrywane z polisy. Jeżeli kierowca spowoduje wypadek i wypożyczone auto ulegnie uszkodzeniu, wypożyczalnia zajmie się usunięciem szkody bez pociągania swojego klienta do odpowiedzialności.

Comfortcar zapewnia również pomoc w razie problemów w czasie podróży. Jeśli auto ulegnie usterce niespowodowanej wypadkiem, klient może skorzystać z serwisu assistance. Wystarczy, że wypożyczający zadzwoni na całodobową infolinię, działającą przez 365 dni w roku, a otrzyma wsparcie pomocy drogowej.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.