Łapalice. Wjechał oplem do rowu

środa, 3 stycznia 2018 r., 10:09
fot. NL

We wtorkowy wieczór na trasie Kartuzy-Łapalice doszło do zdarzenia drogowego. Samochód marki opel wjechał do rowu. Na szczęście nikt z podróżujących pojazdem nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło przed godz. 21 na ul. Kartuskiej w Łapalicach.

- Mężczyzna kierujący oplem vectrą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Jemu i pasażerce samochodu nic się nie stało. Mężczyznę ukarano mandatem - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W związku z panującymi ostatnio wyjątkowo niekorzystnymi warunkami do jazdy policjanci apelują o szczególną ostrożność.

- Warunki na drogach są niekorzystne. Pada, wieje, a przez silny wiatr niebezpieczeństwo wypadku jeszcze wzrasta. Więc apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy i ograniczeniu prędkości - dodaje Jarosława Krefta.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.