Zderzenie dwóch pojazdów w Borowie

środa, 3 stycznia 2018 r., 10:09
fot. BK

We wtorkowy wieczór doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście, choć początkowo sytuacja wydawała się groźna, nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło około godz. 17 w Borowie.

- Kierujący volkswagenem passatem 29-letni mężczyzna jadąc w kierunku Żukowa w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zderzył się czołowo-bocznie z jadącym z przeciwnego kierunku renualtem laguną, którym kierował 46-latek - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.