Disco Stars Live - rejs do Szwecji z Shazzą i Andre

środa, 3 stycznia 2018 r., 10:41
fot. nadesłane

Jest niekwestionowaną królową disco polo. Jej przeboje zna każdy fan gatunku i nie tylko. Już 27 stycznia Shazza, bo o niej mowa, wystąpi na pokładzie promu Stena Line. towarzyszyć jej będzie ze swoimi hitami Andre. Wybierz się w niezapomniany, dwudniowy rejs do Szwecji z przebojami w rytmach disco polo. Z pewnością nie zapomnisz tej imprezy.

Shazza od kilkudziesięciu lat króluje na polskiej scenie disco polo. Jej największe przeboje zna każdy. Hity takie jak "Bierz co chcesz" czy "Tak bardzo zakochani" śpiewają miliony. Już 27 stycznia będzie doskonała okazja do tego, by posłuchać Shazzy na żywo i bawić się przy jej największych przebojach.

Podczas Disco Stars Live wystąpi również Andre - jeden z najpopularniejszych wykonawców nowego pokolenia. Ma na swoim koncie takie przeboje jak "Ale ale Aleksandra", "Czarodziejko serc złodziejko" czy "Tylko z Tobą".

Disco Stars Live to dwudniowa impreza taneczna z koncertem gwiazd na pokładzie promu do Szwejci. Rejs rozpocznie się od relaksu i podziwiania morza oraz zjedzenia lunchu. Na gości czekać będzie suto zastawiony szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń.

Z każdą godziną atmosfera robi się bardziej taneczna. Imprezę z koncertami poprzedzi zabawa BACK TO DISCO, gdzie oprócz parkietu tanecznego na pasażerów czekać będzie spotkanie z naszymi gwiazdami! Będziesz można zrobić pamiątkowe zdjęcia i uzyskać autografy Shazzy i Andre.

Wieczorem emocje sięgają zenitu! Najpierw imprezę rozkręci dwóch Djów, a następnie gwiazdy wieczoru -Shazza oraz Andre - wystąpią z koncertem największych hitów. Impreza potrwa do rana!

Zarezerwuj miejsce na promie już dziś i przeżyj niezapomniany rejs z imprezą, koncertem gwiazd i noclegiem.

Na ten wyjątkowo rejs przygotowano specjalną, limtowaną pulę biletów w cenie 169 zł za osobę.

Cena rejsu obejmuje:

● rejs promem;
● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
● lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie);
● wieczorna impreza;
● rozrywka na statku podczas dnia, min. Back to Disco;
● koncert gwiazd: Shazza oraz Andre - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Śpiesz się i rezerwuj już dziś cena tylko dla pierwszych 50 osób.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Szczegółowe informacje znaleźć można tutaj.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.