Węsiory. Huyndai wjechał do rowu

piątek, 5 stycznia 2018 r., 09:22
fot. nadesłane/OSP Sulęczyno

51-letnia kobieta została poszkodowana w zdarzeniu, do którego doszło w czwartkowy wieczór na trasie Klukowa Huta-Węsiory. Prowadzony przez nią samochód wpadł w poślizg, po czym wjechał do rowu.

Do zdarzenia doszło około godz. 18.10 w Węsiorach. 51-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Hyundai wjechała do rowu.

Jak informuje Marek Szwaba, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach, kierująca hyundai nie zauważyła znajdującego się na drodze rozsypanej gromady obornika. Samochód wpadł w poślizg, a następnie zjechał do rowu.

Wskutek zdarzenia 51-latka została poszkodowana.

Straty oszacowano na 5 tys. zł. W akcji uczestniczyli strażacy z JRG Kartuzy i OSP Sulęczyno, zespół ratownictwa medycznego i policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.