Poszukiwana 16-latka odnaleziona

wtorek, 9 stycznia 2018 r., 09:49

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują szesnastolatki z Mezowa. Nastolatka wyszła z domu w nocy z soboty na niedzielę i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Dziewczyna w nocy 7 stycznia, około godz. 1.00 opuściła miejsce zamieszkania i do tej pory nie wróciła. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia nastolatka ubrana była w czarną puchową, czarne dżinsy, ciemne buty typu glany, posiada charakterystyczny czarno-żółty plecak.

Rysopis: wzrost 179cm, waga ok. 68 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, oczy niebieskie, kolczyk w nosie oraz tunel w uchu prawym.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat pobytu Kingi, bądź widziały ją gdzieś proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach pod nr. tel. 58 685 22 22 lub pod nr 997.

AKTUALIZACJA GODZ. 17.30

Jak poinformowała Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach nastolatka i jej przyjaciółka odnalazły się całe i zdrowe w Chojnicach. Przebywały u znajomych.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.