Kartuzy. Wpadła w poślizg, wylądowała w jeziorze

wtorek, 9 stycznia 2018 r., 10:02
fot. AL

Służby ratunkowe interweniowały we wtorkowe przedpołudnia na jeziorze Klasztornym Małym. Kierująca toyotą kobieta wpadła w poślizg na śliskiej drodze, w wyniku czego wjechała do pojazdem do akwenu.

Do zdarzenia doszło po godzinie 9. na wjeździe do Kartuz od strony Prokowa. Kierująca toyotą yaris młoda kobieta najpewniej na śliskiej nawierzchni, wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze, gdzie bokiem pojazdu zahaczyła o drzewa, a następnie zatrzymała się w jeziorze Klasztornym Małym.

Szczęśliwie kobieta nie doznała obrażeń.

Pierwszy na miejscu zdarzenia pojawił się strażnik miejski, który pospieszył kobiecie na ratunek. Ponadto w akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.