Egiertowo. Renault zderzyło się z jeleniem

wtorek, 9 stycznia 2018 r., 17:26
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na K20 między Hopowem a Egiertowem. Dostawczy peugeot zderzył się tam z jeleniem. Ranne zwierzę trafiło pod opiekę koła łowieckiego.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.30. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że na jezdnię wprost pod jadącego od Hopowa w kierunku Egiertowa Renault Master wybiegł jeleń, wskutek czego doszło do zderzenia pojazdu ze zwierzęciem. Podróżującym renault nic się nie stało. Jeleń został ranny. Na miejsce wezwano miejscowe koło łowieckie, które zaopiekuje się zwierzęciem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo i JRG Kartuzy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.