Miszewo. Kolizja na skrzyżowaniu z K20

wtorek, 9 stycznia 2018 r., 19:55
fot. AL

We wtorkowy wieczór służby interweniowały w Miszewie, gdzie na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody. Szczęśliwie wskutek zdarzenia żaden z jego uczestników nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło przed godziną 19. na skrzyżowaniu K20 z ulicą Tokarską. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca kią wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiłą pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą główą od strony Gdyni kierującemu Nissane Navarą, doprowadzając tym samym do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście żaden uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Kierująca kią została przebadana na miejscu zdarzenia.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Miszewo, OSP Tokary, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności kolizji wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.