Lniska. Zderzenie BMW z audi na K7

czwartek, 11 stycznia 2018 r., 11:54
fot. AL

W czwartkowe przedpołudnie służby interweniowały na K7 w miejscowości Lniska. Doszło tam do bocznego zderzenia BMW z audi, w wyniku czego BMW wylądowało na przydrożnej łące. Wskutek zdarzenia obaj kierujący pojazdami zostali przetransportowani do szpitala. W związku ze zdarzeniem występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 10.30 na K7 w Lniskach. Na miejscu wciąż trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny wypadku. Póki co wiadomo tyle, że poruszające się w przeciwnych kierunkach pojazdy, zderzyły się bocznie. Wskutek zdarzenia w audi wyrwało przednie koło, a BMW wylądowało na przydrożnej łące.

Wskutek zajścia do szpitala przetransportowano obu kierujących pojazdami.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medyczne i policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.