Skład opału Węglopol w Kartuzach - wysokiej jakości węgiel z polskich kopalni

piątek, 12 stycznia 2018 r., 11:03
fot. nadesłane

Szukasz dobrej jakości opału? Odwiedź nowy skład węgla "Węglopol" na Burchardztwie w Kartuzach. Znajdziesz tam węgiel z polskich kopalni, a także miał, ekogroszek i różne rodzaje drewna. Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Teraz specjalna promocja - przy zakupie tony opału klient otrzyma prezent.

Skład węgla "Węglopol" w Kartuzach to miejsce, w którym kupisz węgiel i opał najwyższej jakości. W ofercie składu znaleźć można m.in. węgiel typu orzech, ekogroszek, miał i koks. Można nabyć go luzem bądź w workach. Co ważne, wszystkie typy wymienionego opału pochodzą z polskich kopalni, co właściciel potwierdzić może odpowiednimi dokumentami.

- Mamy w naszej ofercie tylko i wyłącznie opał pochodzący z polskich kopalni. Na dowód tego możemy klientowi okazać kartę produktu. Węgiel z polskich kopalni jest znacznie lepszej jakości - nie kopci, ma niższą zawartość siarki, pozostawia małe ilości popiołu i nie zawiera kamieni. Jest czysty, pozbawiony miału. Polski węgiel jest na kopalniach odsiarczany, przepuszczany przez ciężką wodę nie zawiera śmieci i kamieni - podkreśla Mateusz Fotujma ze składu "Węglopol".

- Sam przez sześć lat pracowałem w górnictwie. Wiem, że wiele składów chwali się tym, że posiada w swojej ofercie ofercie polski węgiel, a w rzeczywistości jest on importowany - dodaje pan Mateusz.

Promocja

Na klientów składu czekają atrakcyjne rabaty. Przy zakupie trzech ton opału możemy zyskać 50 zł rabatu na tonie.

Darmowa dostawa

Co ważne, Węglopol oferuje darmową dostawę opału do domu w rejonie do 20 km od Kartuz, w przypadku większych odległości naliczana jest opłata w wysokości 1 zł od kilometra.

Osoby, które nie mogą ze względów zdrowotnych bądź z braku wolnej chwili nie mogą same wnieść opału mogą skorzystać z pomocy dostawcy. Węgiel zostanie wniesiony bądź wrzucony w odpowiednie miejsce przy opłacie 20 zł za tonę.

Informacje o aktualnych promocjach i asortymencie znaleźć można na profilu składu na facebooku - facebook.com/SkladopaluWeglopol.

Z pracownikami składu można skontaktować się telefonicznie do godziny 20 (od poniedziałku do piątku), natomiast w soboty do godz. 18. Na życzenie klienta otwieramy skład po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Skład węgla "Węglopol"
Burchardztwo 180E
tel. 791 064 883

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8-17
sobota 8-15

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.