Za tydzień święto Babci i Dziadka. Zróbcie im niespodziankę i złóżcie życzenia na naszym portalu

sobota, 13 stycznia 2018 r., 08:33
fot. internet/pixabay.com

Już za niewiele ponad tydzień wyjątkowe święto - Dzień Babci i Dziadka. To szczególny okazja, by dodatkowo podziękować ukochanym rodzicom naszych rodziców, za troskę, miłość i wszelkie dobro, jakie nam okazują. Z tej okazji po raz kolejny zapraszamy naszych Czytelników do wspólnej zabawy - zróbcie dziadkom niespodziankę - prześlijcie nam ich zdjęcia i złóżcie życzenia na łamach kartuzy.info.

21 stycznia w Polsce obchodzimy Dzień Babci, 22 stycznia natomiast Dzień Dziadka. Obchody tego święta, to dokonała okazja, by podziękować babciom i dziadkom za każdy uśmiech, gest, dobre słowo i wszystkie piękne chwile, które im zawdzięczamy.

Z okazji tego święta zapraszamy wszystkich Czytelników do przesyłania zdjęć swoich babć i dziadków, zdjęć wnuków, dziadków z wnukami i waszych zdjęć z nimi. Ubiegłoroczna akcja cieszyła się dużą popularnością. Złóżcie z nami swoim kochanym dziadkom życzenia w nietypowy sposób. W wiadomościach napiszcie kilka zdań o dziadkach - jak się nazywają i skąd są. Koniecznie podajcie imię, nazwisko, miejscowość i informację, kto składa życzenia. Możecie dopisać, za co ich kochacie, podzielić się wspomnieniem. Dajemy Wam pole do popisu!

Ze zdjęć zrobimy galerię, która ukaże się na łamach naszego portalu w niedzielę za tydzień, 21 stycznia.

Zdjęcia możecie przesyłać na adres redakcja@kartuzy.info. Na wiadomości czekamy do piątku do godz. 13. W tytule maila należy napisać: "Życzenia dla Babci i Dziadka".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.