Chmielno zagrało dla WOŚP z przytupem

poniedziałek, 15 stycznia 2018 r., 00:03
fot. MD-Z

Ciekawe licytacje, loteria z rowerem jako nagrodą główną, występ kabaretu i wyjątkowej "tańczącej" orkiestry Kręgiel Band - tak wyglądał 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chmielnie. Imprezę w ośrodku kultury zakończył pokaz tańca z ogniem i fajerwerków.

Ponad 16 tys. złotych udało się zebrać podczas tegorocznego Finału WOŚP w Gminnym Ośrodku Kultury w Chmielnie. To nowy rekord uzyskany przez tamtejszy sztab. Warto przypomnieć, że rok wcześniej Chmielno uzbierało około 11 tys. zł. Finałowa impreza pełna była ciekawych licytacji i świetnych występów.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w nasz finał - zarówno przekazując dary, jak i występując na scenie uświetniając w ten sposób naszą imprezę. Wszyscy artyści, którzy zaprezentowali się tego wieczoru zrobili to bezpłatnie. Dziękujemy również młodzieży z wolontariatu i tym kwestującym i tym, którzy pomagali w przygotowaniach. Bardzo cieszymy się z tego, że rokrocznie chmieleński finał się rozrasta i uczestniczy w nim coraz więcej osób - podkreśla Edyta Klasa, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Chmielnie.

Imprezę prowadził Jacek Miąskowski z Dynamic Event. Na scenie zaprezentowali się m.in. przedszkolaki z Baśniowej Krainy (Gminnego Przedszkola Samorządowego), Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Chmielanie oraz młodzież uczęszczająca na zajęcia do GOK-u. Do łez publiczność rozbawił Kabaret Kuńda, a potem fantastycznym występem zachwycił i porwał do tańca Kręgiel Band.

Na finał młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury zaprezentowała się w pięknym pokazie tańca z ogniem, wieczór zwieńczył pokaz sztucznych ogni.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.