Banino. Wolontariusze zebrali rekordową kwotę ponad 53 tys. złotych

poniedziałek, 15 stycznia 2018 r., 16:58
fot. nadesłane

To już 11 finał, w którym grała WOŚP w Szkole Podstawowej w Baninie. W tym roku 70 wolontariuszy z oryginalnym identyfikatorem Fundacji WOŚP oraz 70 wolontariuszy wspierających sztab z wewnętrznymi identyfikatorami sztabu nr 315 wraz z szefową sztabu Małgorzatą Lewińską kwestowało między innymi w Centrum Handlowym "Matarnia" w Gdańsku, przy kościele w Baninie oraz na terenie Banina.

Tym razem do działań sztabu dołączyło się kilka firm między innymi Skarbony Stacjonarne naszego sztabu znajdowały się w Studiach S7 w Baninie, Żukowie, Gdyni i Pruszczu Gdańskim. Dwie Skarbony Stacjonarne były również na Promie Pasażerskim Stena Spirit oraz jedna Skarbona na terenie Szkoły Podstawowej w Baninie.

Tegoroczna zbiórka to absolutny rekord - zebraliśmy 53161,42 złotych. Należą się ogromne podziękowania wszystkim, którzy wspierali wolontariuszy naszego sztabu między innymi KFC, IKEA, właścicielom sklepów w CH "Matarnia", pracownikom stacji benzynowej, którzy częstowali herbatką, ciepłym mlekiem, gorącą czekoladą pozwalali na ogrzanie się oraz w jakikolwiek inny sposób wspomagali akcję Jurka Owsiaka i nas gotowych do pomocy . Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom będzie można pomóc najmłodszym. Bo w myśl tegorocznego hasła zbieraliśmy: "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Największe podziękowania należą się wolontariuszom, którzy mają dobre serduszka, są bezinteresowni i mają zawsze czas, aby pomóc drugiemu.

nadesłane/SP Banino

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.