Jedna osoba ranna w wypadku w Kistowie

środa, 17 stycznia 2018 r., 20:50
fot. nadesłane/OSP

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w środowe popołudnie w Kistowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i samochód dostawczy.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 16. Ze wstępnych ustaleń wynika, że volkswagen golf wyprzedzał fiata ducato. Pojazdy otarły się o siebie. Volkswagen wpadł w poślizg i uderzył czołowo w jadący z przeciwnej strony volkswagen lupo.

- Wskutek zderzenia ranna została 21-letnia kobieta kierująca volkswagenem lupo. Kierowcy pozostałych pojazdów nie skarżyli się na zły stan zdrowia w związku ze zdarzeniem. Kierującą lupo przewieziono do szpitala - informuje aspirant sztabowy Kazimierz Gliniecki, który kierował działaniami na miejscu zdarzenia.

W akcji brali udział strażacy z JRG Kartuzy, OSP Sulęczyno, zespół ratownictwa medycznego i policja.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.