Skradziono BMW

czwartek, 18 stycznia 2018 r., 13:15
fot. nadesłane

We wtorek w godzinach popołudniowych spod Galerii Rumia skradziono BMW. Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zaobserwowały coś niepokojącego w okolicy proszone są o kontakt.

Samochód skradziono we wtorek około godziny 16.30 spod Galerii Rumia. Skradziony pojazd to BMW f01 750i w kolorze - ciemny grafit.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, zaobserwowały coś niepokojącego bądź widziały pojazd proszone są o kontakt pod nr tel. 601-230-230.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.